Disney

Haydi Mickey Isınma Koşusuna

Disney’de misyonumuz, ailecek daha fazla etkinlik yapmanızı sağlamak.

Küçük değişikliklerin büyük fark yaratabileceğini biliyoruz. O yüzden ailenizle birlikte bu değişiklikleri yapmanıza yardımcı olacak bazı öneriler hazırladık. İşte size ailecek bazı Disney idmanları için ısınma hareketleri. Hazır mısınız? O zaman haydi!

1. Mickey marşı

Bütün aileniz yan yana dizilsin ve dizlerinizi olabildiğince yukarı kaldırarak olduğunuz yerde marş yürüyüşü yapın. Kim dizlerini en yükseğe kaldırabilecek? Marş yürüyüşünü 30 saniye sürdürün.

2. Minnie’nin Yaldız Sıçramaları

Yıldızlara uzanın! Havaya sıçrayıp kollarınızla bacaklarınızı yıldız şeklinde açın. 30 saniye boyunca sıçramaya devam edin. Harika!

3. Pluto Plankı

Plank pozisyonuna gelinceye kadar ön patilerinizle ileriye doğru gidin, sonra geriye doğru gelip ayağa kalkın. Plank hareketini 30 saniye boyunca tekrarlayın.

Egzersizinizi tamamladığınızda vücudunuzu yavaş yavaş soğutmak ve kaslarınızı germek de önemlidir. Yere oturun ve tabanlarınız birbirine değecek şekilde ayaklarınızı birleştirin. 20 saniye boyunca bu pozisyonda kalın. Ayağa kalkın ve bir bacağınızı dizinizden büküp arkanıza getirin. Bu şekilde ayağınızı 30 saniye boyunca elinizle tutun.