Disney

Uyuyan Güzel Alışveriş Çantası

Toplam Süre
1d

Aurora’nın renk değiştiren elbisesinden esinlenen bu tasarımla alışveriş çantanızın daha da büyülü görünmesini sağlayın.

Mükemmel bir el yapımı anneler günü hediyesi.

İhtiyacınız Olanlar
  • Sade alışveriş çantası
  • Mavi, kırmızı ve beyaz boya
  • Boya fırçası
  • Su
Nasıl Yapılır
  1. Kırmızı ve mavi renkleri bolca beyaz renkle karıştırarak süt mavisi ve pembe tonlarını elde edin. Kullanacağınız bu renklerin iki veya üç ton koyusunu hazırlayabilirsiniz, çünkü boyaları suyla birlikte kullanacaksınız.

  2. Boyaları hazırladığınızda her bir renge çeyrek fincan su ekleyin (ya da ortalama üç yemek kaşığı suyla bir yemek kaşığı textile medium karıştırabilirsiniz). İyice karıştırın.

  3. Geniş bir boya fırçasını pembe boya karışımına batırın. Alışveriş çantasının sol tarafında en alt kısmından başlayarak uzun fırça darbeleri bırakın. Çantanın alt kısmına doğru ekstra katmanlar ekleyerek gradyan bir etki yaratabilirsiniz.

  4. Çantanın sağ tarafında bu kez mavi boyayla 3. adımı tekrarlayın.

  5. Boya tamamen kurumadan önce fırçanızı temiz bir suya batırın ve çantanın orta kısmında fırça darbeleriyle yukarı ve aşağı doğru yavaşça boyanın karışmasını sağlayın.

  6. Kurumaya bırakın.

İsteğe bağlı: Alışveriş çantanıza ekstra Aurora temaları eklemek için, çantanın saplarına altın rengi geometrik şekiller veya Aurora'nın tacının şeklini ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz gibi yaratıcı olun!
Talimatları yazdırın