Disney

Bir Moana sinema gecesine ev sahipliği edin

Evinizde ister bir sinema gecesi, ister doğum günü partisi düzenliyor olun, çocuklarınız, Moana’dan esinlenilen bu renkli etkinliklere katılmaktan ve tarifleri denemekten büyük keyif alacak.

Bugün Moana’yı indirin ve denizlere yelken açın! Hoş geldiniz!

Kendin yap projesi – Pua ve Heihei taçları

Moana filmindeki sevilen yeni dostlarımız Pua ve Heihei’den esinlenerek tasarlanmış bu kendin yap taçlarıyla kendi sevgili arkadaşlarınızı süsleyin.

Okyanus temalı balonlu parti süsü

Moana ve güçlü yarı tanrı Maui okyanus açıklarına yolculuk yapıp dehşet verici canavarlarla ve inanılmaz şeylerle karşılaştılar. Sinema gecesi maceranıza, balonlarla kolayca yapabileceğiniz, okyanus görünümlü bu kocaman parti süsüyle kendi sinema gecesi maceranıza başlayın!

Kâşif meyveli dondurma

Ne kadar ileri gidebileceklerini görmek için ailenize esin verecek bir tatlı yaratın. Bu hafta sonu Moana sinema gecenizde en iyi gidecek atıştırmalık.

Tamatoa’dan esinlenilmiş patlamış parlak mısır

Disney’in Moana öyküsünde Moana ve Maui, canavarlar diyarı Lalotai’de yaşayan, 15 metre boyundaki Tamatoa adlı yengeçle karşılaşır. Tamatoa her türlü parlak nesnelere kafayı takmıştır. İşte bu altın rengindeki patlamış mısır tarifi de Moana sinema gecenize çok yakışacak.