Disney

Disneyland Paris’in 25. yılını bu Mart ayında büyüleyici bir şekilde kutlayın!

Disneyland Paris, 26 Mart 1992’de Disney parklarının büyüsünü Avrupa’ya getirmek üzere kapılarını açtı.

O zamandan beri 300 milyondan fazla ziyaretçiyle Avrupa’nın bir numaralı turist noktası oldu. Bu önemli etkinliği kutlamak için 26 Mart’tan itibaren yeni ilgi çekici programlar sunulacak ve harika anlar gerçekleşecek. Günü belirleyip, gezi için rezervasyonunuzu yapın ve Disneyland Paris’in 25. doğum gününü kutlayın! Parıldama zamanı!

 • illumniations

  Disney Aydınlatmaları

  Gece olduğunda ana sahnede son büyüleyici Disney Aydınlatmaları gerçekleştirilir ve kale aydınlatılır. Mickey ile sesler, ışık, projeksiyon, dans eden havuzlar ve piroteknik efektlerin kalabalığı büyülediği harika bir yolculuğa çıkın.

 • startours

  Yıldız Gezileri: Maceralar Devam Ediyor

  1992’deki açılış gününde başlanan Yıldız Turları kısa zamanda Disneyland Paris’in klasik bir gezisi haline geldi. 25 yıl sonra geri dönerek konukları yepyeni bir deneyimle Yıldız Savaşları evrenini ziyaret etmeye davet ediyoruz! Her gezi yeni bir deneyim sunmak üzere rastgele oluşturulur ve kendinizi Jakku, Naboo, Hoth, Tatooine, hatta Ölüm Yıldızı’nda bile bulabilirsiniz. C-3PO’nun pilotluğuyla galakside heyecan verici bir uçuşa hazırlanın.

 • spacemountain

  Yıldız Savaşları Hiper Uzay Dağı: Asilerin görevi

  İkonik Uzay Dağı hız treni, Yıldız Savaşları Hiper Uzay Dağı’na dönüştürülerek yolcuları çok uzaktaki bir galaksiye götürüyor! 26 Mart’tan itibaren konuklar Asi Birliği’ne katılarak Yıldız Savaşları galaksisinde heyecan dolu bir göreve çıkmak için pilot olacak ve harika görsel ve özel efektlerle yüksek hızda TIE savaşçılarından kaçacaklar.

 • parade

  Disney Yıldızları Geçit Töreni

  25. yılın yeni bir geçit töreni olmadan geçmesine izin verir miyiz? Asla! 26 Mart’tan itibaren yeni balonların, müziklerin ve favori Disney yıldızlarınızın yer aldığı, sizi hayal ülkesini keşfetmek üzere yolculuğa çıkaracak yepyeni Disney geçit törenini izleyin. Harika olacak.