Disney

Karlar Ülkesi Sihirli Kuzey Işıkları Film Partisi

Karlar Ülkesi Sihirli Kuzey Işıkları filmini duydunuz ve o kadar heyecanlandınız ki kardan adamlar yapıyor, kapıları açıyor ve etrafı birbirine katıyorsunuz, değil mi?

Tamamen yeni orijinal kısa animasyon filmleri sonunda geldi! Kuzey Işıklarının neden kaybolmaya başladığını bulmak üzere yola çıkan Elsa’dan Olaf’a tüm sevdiğiniz karakterlerin yanı sıra herkes bu filmde. Yani nasıl heyecanlanmayasınız ki?

Öyleyse bu baş yapıtı izlemeden önce film partinizi mükemmel kılmak için Karlı atıştırmalıklardan buz gibi el işlerine kadar ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getirdik.

Kardan adam mı yapmak istiyorsunuz?

den

Ya da daha doğrusu bir sığınak? Birkaç basit ev eşyası ve biraz yanıp sönen ışık ile içine girip kıvrılmak için kuzeyden ilham alan mükemmel seyir sığınağınızı yaratın!

Birbirimizin sandviçlerini bitiriyoruz…

food

Atıştırmalık olmadan film partisi olur mu? Hayır! Şanslısınız ki partiyi başlatmak için mükemmel Karlar Ülkesi Sihirli Kuzey Işıkları Dondurulmuş Yoğurt ve patlamış mısır tariflerimiz var.

Bırakın Kendinizi!

dance

Elsa ve Anna’nın renklerinde bu süper basit dans kurdelelerini yapın ve bütün gece dans edip yeni Karlar Ülkesi hikayesinin sihrini kutlayın!

Soğuk Beni Zaten Hiçbir Zaman Rahatsız Etmedi

props

Bu süper eğlenceli donmuş fotoğraf kabini malzemeleri ile ömür boyu saklayacağınız anılar yaratın! En soğuk bakışınızı çalışın ve fotoğraf çekmeye başlayın.