Disney

Moana Hediye Rehberi

Siz ve sevdikleriniz için birkaç popüler Moana hediyesi hazırladık!

Eğer siz de Moana, Maui ya da Hei Hei hayranıysanız, ürünleri keşfetmek için hemen aşağıdaki ürünlere göz atın.

X

Moana Klasik Bebek

Oyuncak bebek Moana kızınızın hayallerini süsleyen bebek olmaya aday! Moana oyuncak bebek ile kızınız en güzel Disney maceralarına doğru yola çıkacak, denizlere yelken açacak, maceradan maceraya koşacak ve harika zaman geçirecek. O zaman yepyeni maceralar başlasın. 

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Sweatshirt

Moana Sweatshirt, Moana hayranlarına özel dizayn edildi. Moana dünyasının sevimli kahramanı Maui baskısı ve sağ kolu üzerinde yer alan baskı ile şıklığı, önünde yer alan tam fermuar ve bileğinde yer alan lastiklerle de rahatlığı sunuyor.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Elbise

Disney Collection'ın sevilen karakterlerinden Moana bu elbise ile çocuğunuzu da kendi renkli dünyasına davet ediyor. %100 pamuklu kumaşı ile onun sağlığı ve rahatlığı düşünülerek üretildi. Moana'nın ışıltılı dünyası bu elbisede de kendini gösteriyor. Mavi ve bej renklerin hakim olduğu elbise, Moana'nın dünyasının figürlerini içeriyor. Pamuklu kumaşı ile bu elbiseyi makinede yıkayabilirsiniz.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Elbise Seti

Moana elbise ve tayt seti pamuklu kumaşı ile hem rahat hem de şık hissettirecek. Mavi ve bej renklerin hakim olduğu elbisenin üzerinde yer alan Moana resmi ile kızınız en sevdiği karakteri hep üzerinde taşıyacak. Pamuklu kumaşı ile bu elbiseyi makinede yıkayabilirsiniz.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Kız Pamuklu Pijama Takımı

Disney Collection'ın sevilen karakterlerinden Moana bu pijama ile çocuğunuzu da kendi renkli dünyasına davet ediyor. %100 pamuklu kumaşı ile onun sağlığı ve rahatlığı düşünülerek üretildi.Moana'nın ışıltılı dünyası pijama takımında da kendini gösteriyor. Çocuğunuz her gece bu ışıltılı dünyanın bir yolcusu olacak. Kolları ve bacaklarında yer alan lastiklerle kullanımı onun için çok rahat olacak. Pamuklu kumaşı ile bu pijama takımını makinede yıkayabilirsiniz.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Pijama Takımı

Disney Collection'ın sevilen karakterlerinden Moana bu pijama ile çocuğunuzu da kendi renkli dünyasına davet ediyor. %100 pamuklu kumaşı ile onun sağlığı ve rahatlığı düşünülerek üretildi. Kolları ve bacaklarında yer alan lastiklerle kullanımı onun için çok rahat olacak. Pamuklu kumaşı ile bu pijama takımını makinede yıkayabilirsiniz.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Gecelik

Kızınız Moana ile bütün gece uykusunda denizlere yelken açacak. Eğlenceli ve rengarenk tasarımıyla onun seveceği zarif bir tasarıma sahip. Kısa kollu ve diz üstü olan bu gecelik hem rahat hem şıklık sunuyor.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Figür Set

Moana figür set 6 parça ürün içerir. Moana, Kakamora, Tamatao, Hei Hei, Maui, Pua karakterlerinden oluşan bu figür set ile çocuğunuz Moana’nın dünyasının bir parçası olacak. Küçük parçalar içerdiği için ürün 3 yaş ve üzeri içindir.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Kostümü

Moana, yarı tanrı Maui'nin yardımıyla halkını kurtarmak için tehlikeli bir göreve atılan maceracı bir genç kızdır.  Moana’nın renkli dünyasını yansıtan bu kostüm minik kızınıza çok yakışacak. İki parçadan oluşan kostümün büstiyeri ve eteği birbirini tamamlayan ve uyumlu renklere sahip. Büstiyer askısında yer alan mavi broş ise zıtlıkların oluşturduğu bir uyumu ifade ediyor.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Maui Balık Oltası

Moana’nın kahramanı Maui'nin Büyülü Balık Kancası çocuğunuza filmin heyecanını yaşatacak. Balık oltası oyuncağı yarı tanrı Maui'nin çok sevdiği aksesuarı. Sihirli ve ışıklı bu olta onun çok hoşuna gidecek.

Bağlantıyı ziyaret et
X

Moana Deniz Botu Oyun Seti

Moana, Kakamora, Tamatao, Hei Hei, Maui karakterlerinden oluşan tekne oyun seti ile çocuğunuz kendi eğlenceli dünyasını oluşturacak.

Bağlantıyı ziyaret et