Disney

Temmuz’da Her Disney Şeyi

Temmuz oldu, yaz geldi çattı, belki de çoktan sahile indiniz ve kim bilir kaç kere mangal partisi yaptınız. Ama henüz güneşle dolu bir sürü uzun yaz günü ve denenecek bir sürü Disney şeyi var!

Harika engin bir yerlerde yeni yaz maceralarını iple çekiyoruz ama Temmuz’da bizim gibi Disney delileri için neler var? Güneş kreminizi sürün, tembelliğinizi üstünüzden atın ve dikkat kesilin. Çünkü keşfedecek bir sürü şey var!

Arabalar 3 nihayet geliyor!

Şimşek McQueen ve yarışçı arkadaşlarının neler yaptığını öğrenmek için gün sayıyorduk. Fragmanlarını görüp heyecanlandık ve filme yeni katılan Cruz Ramirez ile Şimşek Fırtına hakkındaki HER ŞEYİ öğrenmeyi iple çekiyoruz! Herkesi geride bırakın, gazı kökleyin ve Arabalar 3 sinemalara geldiğinde biletlerinizi hemen alın.

Güzel ve Çirkin eve dönüyor

Zamanın kendisi kadar eski bu öykünün hareketli bir şekilde yeniden anlatılışına bayıldık ve ELBETTE arkadaşlarımız ve ailemizle birlikte tekrar tekrar izleyebilmek için film koleksiyonlarımıza ekleyeceğiz. Neyse ki bu ay çıkıyor. Öyleyse en güzel balo kıyafetinizi giyin, evde bir orada bir burada dönüp durun, salonda şamdanla ve saatle konuşmaya başlayın ve hemen filmin DVD’sini alın. Balo sahnesini ve “Be Our Guest” (buyurun) sahnesini tekrar seyretmeyi çok istiyoruz!

Pandora: Avatar’ın Dünyası

Havada asılı duran bir dağın altında falan saklanıyorsanız belki haberiniz yoktur… Disney’in Hayvanlar Krallığı temalı parkında geçen ay açılan Pandora: Avatar’ın Dünyası nefes kesici! Konuklar Mo’Ara vadisine ulaşıp oradan yer altı ormanlarında, olağanüstü bitkilerle ve manzaralarla dolu patikalarda yürüyüşe çıkıyor. Gece çöktüğünde vadi ışıldamaya başlıyor ve ortaya çıkan manzarayı gözlerinizle görmeden inanamazsınız! Pandora’da iki de yeni eğlence programı var. Bu programlar hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz! Tarihlerinizi belirleyin ve geziniz için hemen yer ayırtın.

Karmakarışık: Dizi

Hiçbirini en sevdiğimiz diye ayırmamalıyız ama Rapunzel kesinlikle tüm zamanların en iyi 5 Disney prensesi arasında. Karmakarışık – Dizi bu ay Disney Channel’da başlayacağından dolayı heyecandan havalara uçuyoruz! Corona, Eugene, Maximus ve elbette Pascal’ın maceralarını izlemeye hazırlanın.