Disney

Tsum Tsum’larla yapılacak 5 şey

Haydi, itiraf edin! Siz de bağımlısınız. Dumbo kadar büyük bir Disney sorunumuz var ve bu sorunla başa çıkabileceğimizi hiç sanmıyoruz.

Sevimli Tsum Tsum’lardan kaç tanesine sahip olursak olalım yetmiyor. İnsan bu minik canavarlara nasıl karşı koyabilir? Hepsi çok şirin, yumuş, koleksiyon değeri var ve gitgide evlerimizi ve işyerimizi işgal ediyorlar!

Bizi seviyorsanız başınız dertte. Çünkü Tsum Tsum’larınızla yapabileceğiniz en iyi 5 şey listemiz takıntınızı beter edecek ve şirin koleksiyonunuzdan bazı parçaları el işi projesine dönüştürecek!

Tsum Tsum’lu Elbise

<http://video.disneyturkiye.com.tr/izle/tsum-tsum-lu-elbise-5505842617f3b07cfb2ed452


Bu müthiş elbiseyi nasıl yaparsınız bilmiyoruz ama fanatik bir Disney hayranıysanız ve özel bir etkinlik için özel bir gece kıyafeti istiyorsanız bizce tam gereken projeye çattınız!

Tsum Tsum Buketi

Hislerinizi Tsum’larla anlatabilecekken çiçeklere ne gerek var? Disney Store’dan en sevdiğiniz karakterleri toplayın ve buraya koşup mükemmel bir şirinlik buketinin nasıl yapılacağını öğrenin!

Tsum Tsum’dan Mickey Kulakları

Mickey’i sevdiğinize ve Tsum Tsum’lara da bayıldığınıza göre aynı anda her iki sevginizi de göstermek istersiniz, değil mi? Tamam, cevabınızı duyduk. Zaten biz de bu fantezinizi gerçeğe çevirmek için buradayız!

Tsum Tsum Mobil – NEEDS LINK

Belki de çocuk odasını dekore ediyorsunuz ve sevginizi göstermek için Disney büyüsüyle dolu, benzersiz bir mobil yapmak istiyorsunuz ya da tonla Tsum Tsum’unuz var ve salonunuzda yeni bir orta süsü istiyorsunuz. Bu Tsum Tsum mobil, her iki isteğinizi de güzelce karşılar!

Tsum Tsum Resim Çerçevesi

Bizim gibi sizin de Tsum Tsum’larınız evin her yerini işgal etmeye başladıysa onları kalın bir resim çerçevesinin içine yerleştirip hak ettikleri şekilde sergileyin. Yatak odanızın dekorasyonuna harika bir katkı olur, Tsum’larınızı bir arada korumanızı sağlar ve güzel bir sohbet konusu olur.